wtorek, 5 maja 2015

I co o tym myślicie ?Nawiązując do wczorajszego smutnego wpisu o słoniątku.
Można zajrzeć tutaj ....


Polował, polował na słonie ,aż jego słoń upolował...


Legendarny łowca słoni nie żyje
Link do informacji w www.gazeta.pl tutaj kliknijZdjęcie Ian Gibson (Zdj. Facebook.com, Wulfstan/CC BY-SA 3.0/Wikimedia Commons)
 Jest sprawiedliwość na tym świecie...Z ostatniej chwili :


Dwa cudowne koty szukają domu

Tutaj kliknij


27 komentarzy:

 1. Ha!!! Dokładnie dobrze mu tak!!! Mimo iż nie powinno się źle życzyć to w tym wypadku dopadła go ręka sprawiedliwości...

  OdpowiedzUsuń
 2. Nosił wilk razy kilka,poniosło i wilka....wcale mi gościa nie żal.

  OdpowiedzUsuń
 3. sprawiedliwość dziejowa? kto ze słoniem wojuje od słonia ginie? mimo wszystko szkoda człowieka bo to jednak człowiek był

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie jestem zawistna, ale widocznie karma wraca i... dostał za swoje. Może tak miało być. Wiadomo, szkoda go jako człowieka. Jednak zwierzęta powinno się traktować prawie na równi z ludźmi. Są bezbronne, w ich prawach mało kto staje, mało kto broni. Zwykle przymyka się oczy. Słonie to takie mądre zwierzęta.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Dobrze mu tak........człowiek???? to mógł żyć jak człowiek.....Pozdrowionka.

  OdpowiedzUsuń
 6. oliwa sprawiedliwa...

  OdpowiedzUsuń
 7. Hm, czyli mamy tutaj kolejny dowód na to, że to, co się czyni - wraca!!! Polecam każdemu obejrzeć film pt "Zagadka Powdera", niby taki trochę "z innej bajki", ale jest tam taki fragment, który pasuje do tej tutaj sytuacji...
  Krysiu, myślę sobie, że warto byc dobrym człowiekiem. Wiem, że nie raz ani nie dwa wrażliwość takiego człowieka jest wystawiana na różnorakie próby....ale to procentuje i nawet jestem tego pewna, że życie odwzajemni się po stokroć:)
  Pozdrawiam cieplutko:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wierzę, że dobro do nas powraca i zło też, tak stało się i tym razem. Nie mogę się doczekać kiedy zimą odwiedzę sierociniec słoni Pinnawela

  Za udostępnienie kotów dziękuję!!!

  OdpowiedzUsuń
 9. Co to znaczy "legendarny łowca czegokolwiek żywego"? Dla mnie to legendarny zbrodniarz i podła kreatura. Bardzo dobrze, że poległ i już niczego więcej nie upoluje. Szkoda tylko, że tak długo to trwało, bo powinien zdechnąć przed pierwszą ofiarą.

  OdpowiedzUsuń
 10. Dobrze tak sk......lowi. Niech zdycha w mękach każdy taki bandyta!!moja radośc nie ma granic.

  OdpowiedzUsuń
 11. Dobrze mu tak! Tylko szkoda, że tak późno.

  OdpowiedzUsuń
 12. Nosił wilk razy kilka...

  OdpowiedzUsuń
 13. Nie mam współczucia dla mordercy.
  Pozdrawiam:)*

  OdpowiedzUsuń
 14. Nosił wilk razy kilka, poniosło i wilka...

  OdpowiedzUsuń
 15. oliwa sprawiedliwa! nie wiem jak kogoś takiego mozna nazywac legendarnym... :/

  Humora

  OdpowiedzUsuń
 16. Rzeźnik, nie łowca.
  Niech mu gleba ciężką będzie.

  OdpowiedzUsuń
 17. Słoń wygrał tym razem i o jednego mordercę mniej. Mam nadzieję, że słoniowi nic się nie stało.

  OdpowiedzUsuń
 18. Sama bym go chętnie własnoręcznie ubiła.Wszystkie polowania w Afryce powinny być zabronione. Albo - niech polują, ale z łukiem i strzałami.Wtedy byłyby równe szanse.
  Miłego, ;)

  OdpowiedzUsuń
 19. Hej :) Twoje teksty są naprawdę swietne i prezentuja naprawdę bardzo wysoki poziom :) Juz nie mogę się wrzecz doczekac kolejnego wpisu ;) Mam więc pytanie, na kiedy go planujesz? Odpowiedz, a obiecuje, ze znajde sobie tego wieczoru chwilke na to, by usiasc przy herbacie i wczytac się w to co masz do przekazania :)

  OdpowiedzUsuń
 20. jest sprawiedliwość a karma jednak wraca :)

  OdpowiedzUsuń
 21. Witam no i dobrze ja jestem za słoniem. Zwierze po prostu broni swojego terenu i nic w tym dziwnego. Człowiek również, kiedy ktoś nie proszony wdziera mu się, na posesję również jej broni. Tak czy siak słoń okazał się górą krótko i na temat.

  OdpowiedzUsuń
 22. Poczytałem o tym więcej, dzieją się straszne rzeczy :(

  OdpowiedzUsuń
 23. Dokładnie tak, jak napisała Orka... Nosił wilk razy kilka, poniesli i wilka. Oczywiście smutne jest to, że człowiek stracił życie. Mnie zastanawia jednak jedno. Czy to naprawdę nie jest tak, że poprzez to wydarzenie słonie niejako powetowały to, co on czynił im przez tyle czasu? To powinno być ostrzeżenie dla wszystkich, którzy się biorą za taką "pracę"

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...